Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Poniedziałek, 08.03.2021

Najbliższe imprezy

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

Polska Travel radzi

07.04.2017

Na narodowym portalu turystycznym polska.travel została wprowadzona nowa zakładka „polska.travel radzi”.Czytelnicy znajdą w tym miejscu wiele użytecznych informacji.

Począwszy od wskazówek dokąd wyjechać, jak wyjazd zaplanować i nie przepłacić, gdzie i co zjeść, jak się zachować, gdy wpadnie się w tarapaty? A także przydatne przed podróżą inspirujące podpowiedzi na przykład dla rodziców z dziećmi, osób wybierających się w góry lub dla mniej doświadczonych wodniaków planujących wyprawę kajakową, czy też informacje o atrakcjach turystycznych przystosowanych do wymagań niepełnosprawnych.
Skondensowane treści stanowią po części przewodnik po portalu narodowym, który mieści w działach i rozlicznych podstronach nieprzebraną liczbę wiadomości, bardziej i mniej obszerne noty, wzmianki, wskazówki oraz wirtualne mechanizmy ułatwiające zaplanowanie wycieczek i ich organizację, wybór atrakcji na weekend i wydarzeń city break, miejsc na dłuższy wypoczynek spośród tych najbardziej popularnych, ale i mniej znanych, poznanie produktów turystycznych rekomendowanych Certyfikatami Polskiej Organizacji Turystycznej, na rezerwacji miejsc noclegowych kończąc.
Poruszanie się po wielu poziomach, linkach i odnośnikach polska.travel, wymaga jednak pewnej rutyny i oczytania, więc wydobycie z zawartości tego co przed sezonem najważniejsze i umieszczenie w zakładce „polska.travel radzi”, ułatwia efektywne korzystanie z portalu. Zresztą nie tylko. Z tego miejsca czytelnik zostaje niejednokrotnie przekierowywany w konkretnych przypadkach do stron źródłowych różnego typu usługodawców. Na przykład w przypadku aktualnych ofert promocyjnych przewoźników lotniczych, kolejowych i autobusowych, obiektów wartych zwiedzania.

Więcej informacji: https://www.polska.travel/pl/polska-travel-radziKomentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego