Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Poniedziałek, 25.05.2020

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

Koszalin i Mielno 360°

19.12.2016

Marketing sferyczny, wirtualna rzeczywistość, wycieczki panoramiczne wkroczyły na Pomorze Zachodnie, i to z wielkim rozmachem. 11 gmin naszego województwa, posiada już innowacyjne strony internetowe z domeną 360. Z ich pomocą można zwiedzić całe miasto, poznać ich ulice, wejść do tutejszych muzeów, zobaczyć zabytki. Ponadto obejrzeć można niezwykłe filmiki 360° – dzięki nim zobaczyć wszystko co dzieje się dookoła, a nie tylko płaski obraz. Dotychczas mieliśmy okazję podróżować po ulicach miast jedynie na mapie – panoramy sferyczne to coś więcej. W gronie wirtualnych miast województwa zachodniopomorskiego jest już Koszalin i Mielno. Nadal jednak pozostaje pytanie – czy nowe technologie, wirtualne wycieczki w pełni zaspokoją potrzeby i zainteresowania turystów? 
Gdy chcemy dodatkowo wzmocnić swoje wrażenia -  wystarczy smartfon i proste, nawet kartonowe, okulary VR. Dzięki nim poczujemy atmosferę odwiedzanych miejsc. Kartonowe okulary VR umożliwiające wirtualne poznanie Koszalina i nie tylko, już do nabycia w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie, przy ul. Dworcowej 11-15 w cenie 40zł. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00.
www.mielno360.pl
www.koszalin360.plKomentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego