Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Wtorek, 09.03.2021

Najbliższe imprezy

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

Koszalin i Mielno 360°

19.12.2016

Marketing sferyczny, wirtualna rzeczywistość, wycieczki panoramiczne wkroczyły na Pomorze Zachodnie, i to z wielkim rozmachem. 11 gmin naszego województwa, posiada już innowacyjne strony internetowe z domeną 360. Z ich pomocą można zwiedzić całe miasto, poznać ich ulice, wejść do tutejszych muzeów, zobaczyć zabytki. Ponadto obejrzeć można niezwykłe filmiki 360° – dzięki nim zobaczyć wszystko co dzieje się dookoła, a nie tylko płaski obraz. Dotychczas mieliśmy okazję podróżować po ulicach miast jedynie na mapie – panoramy sferyczne to coś więcej. W gronie wirtualnych miast województwa zachodniopomorskiego jest już Koszalin i Mielno. Nadal jednak pozostaje pytanie – czy nowe technologie, wirtualne wycieczki w pełni zaspokoją potrzeby i zainteresowania turystów? 
Gdy chcemy dodatkowo wzmocnić swoje wrażenia -  wystarczy smartfon i proste, nawet kartonowe, okulary VR. Dzięki nim poczujemy atmosferę odwiedzanych miejsc. Kartonowe okulary VR umożliwiające wirtualne poznanie Koszalina i nie tylko, już do nabycia w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie, przy ul. Dworcowej 11-15 w cenie 40zł. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-17.00.
www.mielno360.pl
www.koszalin360.plKomentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego