Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Poniedziałek, 08.03.2021

Najbliższe imprezy

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

Rowerowy konkurs Marszałka Nazwij trasy Pomorza Zachodniego

04.05.2016

Nazwa być kojarzona z regionem i dotyczyć topografii trasy. Niby proste, a jednak nie takie łatwe. Celem konkursu jest nazwanie głównych tras rowerowych Województwa Zachodniopomorskiego! Termin mija 22 maja o godzinie 24:00.

W ciągu kilku lat na Pomorzu Zachodnim powstanie licząca blisko 1000 kilometrów sieć tras rowerowych. Od chęci, siły nóg i determinacji mieszkańców regionu a także turystów, będzie zależeć gdzie zawiozą ich rowery. Zgodnie z Koncepcją tras rowerowych Pomorza Zachodniego w Zachodniopomorskiem powstaną cztery główne turystyczne trasy rowerowe i to mieszkańcy zdecydują jak zostaną nazwane.

Najlepsze propozycje zostaną nagrodzone tabletami i rowerowymi sakwami z logotypem Pomorza Zachodniego. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich i polega na zgłoszeniu przez uczestnika pomysłów nazw dla czterech tras rowerowych, które powstaną na terenie Pomorza Zachodniego. Zgłoszenia do konkursu należy dokonać poprzez wypełnienie przez uczestnika Formularza zgłoszeniowego. Formularz zgłoszeniowy w postaci zeskanowanego dokumentu zapisanego w PLIKU PDF, JPG lub TIFF należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: rower.obywatelski@wzp.pl do dnia 22 maja 2016 r., do godziny 24:00.

Regulamin konkursu: www.rowery.wzp.pl/sites/default/files/regulamin_konkursu_na_nazwe_tras_rowerowych.pdf

Formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie: www.rowery.wzp.pl/aktualnosci/rowerowy-konkurs-marszalka-nazwij-trasy-pomorza-zachodniego-i-zgarnij-nagrody

Źródło : www.rowery.wzp.plKomentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego