Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Poniedziałek, 08.03.2021

Najbliższe imprezy

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

RCIT Koszalin nagrodzone

15.10.2015

Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie zajęło II miejsce w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w 2015 roku w kategorii trzech gwiazdek.
Uroczyste wręczenie dyplomów i statuetek odbyło się w dniu 15 października w trakcie uroczystego otwarcia Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR-SALON 2015 w Poznaniu.

Kapituła konkursu, co roku ocenia inicjatywy własne, aktywność na rynku lokalnym, oznakowanie dojścia i dojazdu do placówki, wygląd, funkcjonalność i estetyka jej wnętrza, dostępność dla turystów, w tym niepełnosprawnych, dni i godziny pracy, kwalifikacje pracowników, w tym znajomość języków obcych, jakość, zasięg i kompletność udzielanych informacji oraz zaopatrzenie w materiały informacyjno–promocyjne.

RCIT w Koszalinie już po raz drugi znalazło się w gronie laureatów konkursu. W 2009 roku zajęło III miejsce, wówczas w kategorii miast powyżej 75 tysięcy mieszkańców.

Laureaci XI edycji konkursu w 2015 roku :

http://www.pot.gov.pl/nowosci/l/wiadomosci/wiadomosci-z-pot/najlepsze-centra-informacji-turystycznej-w-2015-roku-wybraneKomentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego