Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Wtorek, 09.03.2021

Najbliższe imprezy

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

Z wizytą targową w Opolu

22.05.2015

XV Międzynarodowe Targi Turystyki „ W stronę słońca” w Opolu odbyły się 15-17 maja 2015r.
W tym roku stolica województwa opolskiego przywitała wystawców i zwiedzających piękną słoneczną pogodą, co idealnie pasowało do nadmorskiego  tematu  przewodniego targów. Za sprawą Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej na opolskim rynku  można było poczuć się jak nad „brzegiem Bałtyku”. W samym sercu rynku tuż przy scenie powstała piękna plaża. Dorośli mogli poleżakować i wysłuchać między innymi bardzo ciekawej rozmowy z gościem specjalnym targów Marcinem Mellerem o jego podróżach, a najmłodsi oddać fantazji w zabawie w nadmorskim piasku.
W tym wakacyjnym klimacie Pomorze Zachodnie, w ramach stoiska regionalnego reprezentowane było przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego wraz z Miastem Koszalin, Gminę Kołobrzeg i Miasto Barlinek. Na wakacje zapraszała ponadto Gmina Mielno.

Stowarzyszenie i Miasto Koszalin proponowało odwiedzającym targi bogatą ofertę turystyczną. Wszelkiego rodzaju mapy, przewodniki, prospekty  cieszyły się bardzo dużym powodzeniem wśród potencjalnych turystów regionu koszalińskiego.
Odwiedzający opolski rynek chętnie zatrzymywali się przy naszym stoisku by porozmawiać zarówno o swoich turystycznych podbojach naszego regionu jak i planach na przyszłość.

Pomorze Zachodnie otrzymało następujące nagrody od organizatorów targów:
• za najlepszą promocję dla Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej
• za najlepsze materiały promocyjne dla Gminy Kołobrzeg reprezentowanej przez Zachodniopomorską Regionalną Organizację TurystycznąKomentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego