Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Sobota, 27.02.2021

Najbliższe imprezy

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

Zostań twarzą Pomorza Zachodniego

11.08.2014

Już w niedzielę 17 sierpnia w Marinie w Kamieniu Pomorskim, każdy z mieszkańców miasta i województwa zachodniopomorskiego, będzie mógł wziąć udział w niezwykłej akcji promocyjnej Polskiej Organizacji Turystycznej i powalczyć o możliwość wystąpienia w prawdziwej kampanii reklamowej.

Każdy będzie miał szansę zostać twarzą województwa zachodniopomorskiego, także goście odwiedzający w tym czasie region, w tym fani miłośnicy żeglarstwa przybywający na Mistrzostwa Europy w Klasie Słonka!

Akcja promocyjna to element kampanii „Bajkowy urlop w Polsce”, podsumowującej dotychczasowe działania w ramach projektu Promujmy Polskę Razem, realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną w latach 2010-2014. Jego celem jest promocja turystyczna Polski na rynkach zagranicznych.

Co trzeba zrobić, by zostać twarzą zachodniopomorskiego i gwiazdą reklamy, a przy tym otrzymać honorarium 2000 złotych?
Wystarczy przyjść w godzinach 10:00-18:00 do Mariny Kamień Pomorski (na Plac Apelowy; Aleja Mistrzów Żeglarstwa 2) i wziąć udział w konkursie „Zostań twarzą regionu”.

Zadaniem uczestników będzie odegranie - w bajkowej aranżacji - scenki inspirowanej walorami turystycznymi regionu. Bajkowe postacie i motywy były wykorzystywane w promocji wszystkich polskich województw w ramach projektu Promujmy Polskę Razem.  Pomorze Zachodnie reprezentuje bajka „Przygody Sindbada Żeglarza”. Gościem akcji będzie aktorka Katarzyna Cichopek, która z pewnością pomoże uczestnikom pokonać tremę.

Wszystkie inscenizacje będą fotografowane, zdjęcia umieszczone w Internecie i poddane głosowaniu. Spośród nominowanych przez internautów, jury wybierze następnie jedną, najbardziej pomysłowo odegraną scenkę z danego regionu. Wyłonione w ten sam sposób, we wszystkich województwach, zdjęcia  bajkowo-turystycznych inscenizacji będą umieszczone na ponad 250 billboardach w całej Polsce, w listopadzie br. Wszystkie szczegóły na stronie www.twarzregionu.pl.Komentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego