Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Wtorek, 09.03.2021

Najbliższe imprezy

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

XI Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej

26.05.2013

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w XI Konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny – CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej. Produkty, które we wcześniejszych edycjach zdobyły CERTYFIKAT POT mogą wziąć udział w Konkursie na ZŁOTY CERTYFIKAT Polskiej Organizacji Turystycznej.

Tegoroczna edycja Konkursu zostanie przeprowadzona wyłącznie za pomocą aplikacji on-line, która dostępna jest na stronach internetowych  http://konkurs.pot.gov.pl lub www.polskapodajdalej.pl.

Należy wybrać konkurs dla województwa zachodniopomorskiego, zapoznać się dokładnie z Regulaminem Konkursu oraz postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na stronie.

Celem konkursu jest wyłonienie w danym roku najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich popularyzacja, a także wspieranie inicjatyw regionalnych i lokalnych, których efektem jest tworzenie produktów turystycznych.

W minionych latach nagrodę CERTYFIKAT POT zdobyło 10 produktów turystycznych z Województwa Zachodniopomorskiego, a dwa kolejne otrzymały wyróżnienie w konkursie. Informacje o tych produktach można znaleźć na stronie: http://pdf.polska.travel/certyfikaty-pot/zachodniopomorskie/pl/

Zachodniopomorskie jest regionem o dużym potencjale turystycznym, z bogata historią, znaczącym dziedzictwem kulturowym i znakomitymi walorami przyrodniczymi, a oferta turystyczna jest uzupełniana wydarzeniami kulturalnymi. Warto to bogactwo wesprzeć CERTYFIKATEM POT, który stanowi swego rodzaju rekomendację, a jego laureaci mogą liczyć na nagrody opisane w regulaminie konkursu.

Wyniki etapu regionalnego : http://www.zrot.pl/index1.php?c=red&id_wyd=299&re=2Komentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego