Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Czwartek, 28.01.2021

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

Mapa Wędkarska Powiatu Koszalińskiego

23.08.2012

Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie działające w ramach Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego wydało Mapę Wędkarską Powiatu Koszalińskiego. Mapa w sakli 1 : 75 000 zawiera szereg wiadomości przydatnych każdemu wędkarzowi.
Informacje dotyczą wód Polskiego Związku Wędkarskiego oraz Gospodarstwa Rybackiego w Mielnie. Mapa zawiera informacje jak zostać wędkarzem, wykaz kół wędkarskich w powiecie koszalińskim, wymiary i okresy ochronne ryb, wysokość składek PZW i opłat za korzystanie z wód Gospodarstwa Rybackiego w Mielnie, wody krainy pstrąga i lipienia, opis łowiska "Turkusowy Szlak Wędkarski" oraz ważne adresy i telefony. Opisy zamieszczono w języku polskim i niemieckim.

Mapa wydana została w ramach zadania "Tablice informacyjne - Wędkarski Powiat Koszaliński" współfinansowanego z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych województwa zachodniopomorskiego w zakresie turystyki i krajoznawstwa w roku 2012r.

Mapa dostępna jest w siedzibie Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej
w Koszalinie przy ul. Dworcowej 11-15 oraz

pod adresem : http://www.it-pomorze.pl/files/media/pliki/ekomap_powiat_koszalinski_mapa_wedkarska_rcit2.jpg i http://www.it-pomorze.pl/files/media/pliki/2powiat_koszalinski_mapa_wedkarska_tyl.jpg

W ramach zadania zamontowano trzy tablice w stelażu drewnianym z mapą wędkarską i informacjami praktycznymi w  Rosnowie nad Jeziorem Rosnowskim, w Mielnie nad Jeziorem Jamno oraz w Żydowie, przy kanale łączącym Jezioro Kamienne i Kwiecko. 

  Zadanie współfinansowane z budżetu Województwa ZachodniopomorskiegoKomentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego