Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego

Regionalne Centrum Informacji TurystycznejRegionalne Centrum Informacji Turystycznej

Dzisiaj jest Środa, 05.08.2020

Kalendarium wydarzeń

Sonda

Czy uważasz, że nasz region jest atrakcyjny dla turystów?


zobacz wyniki sondy

Kalendarium

Koncert Lucy & Tom

Kiedy:
19.09.2020
Gdzie:
Club105

„Warszawa - Berlin - Paryż” - koncert duetu Lucy & Tom

19 września 2020r., godz. 19:00
Club105
Bilety: 25 zł

Zapraszamy do Muzycznego Expresu napędzanego parą opowieści i piosenek z minionych dekad, którym duet Lucy & Tom, zabierze Państwa w niezapomnianą podróż w czasie, wprost do tamtych dni.

Polska, Niemcy i Francja to kraje, z którymi duszą i sercem, związany jest duet Lucy & Tom. Każdy z nich jest dla nich wyjątkowym miejscem i będąc w jednym, tęsknią za pozostałymi dwoma.

Lucy - obywatelka tych trzech krajów, wykona piosenki w oryginalnych językach a towarzyszyć jej będzie niezwykły i czarujący akompaniament gitary elektrycznej Toma.

Muzyczny Express „Warszawa - Berlin - Paryż” zabierze Państwa w podróż do przeszłości. Po szynach czasu, zajedziemy do lat 20-tych, kiedy w warszawskich kawiarniach Eugeniusz Bodo śpiewał swój uroczy „Seksapil” a Hanka Ordonka „Miłość Ci Wszystko Wybaczy”. Zawędrujemy do berlińskich piwnic lat 30-tych, gdzie Marlena Dietrich, która w latach 40-tych jako opozycjonistka wyemigrowała do Ameryki, śpiewała niezapomnianą „Lili Marleen”. Usłyszymy historię kontrowersyjnej Zarah Leander z utworem „Davon geht die Welt nicht unter”, który stał się podczas wojny hymnem przetrwania zarówno dla zwykłych ludzi jak i… żołnierzy. W końcu odwiedzimy paryskie sale koncertowe lat 50-tych i 60-tych, w których królowały Edith Piaf z jej słynnym „Milord’em” i Dalida z wyjątkową, francuską wersją „Besame Mucho”. Nie będziemy jednak zdradzać wszystkich niespodzianek… Zapraszamy na koncert "Warszawa-Berlin-Paryż”!

UWAGA!
Uprzejmie uprasza się szanownych pasażerów o drobny akcent garderoby, nawiązujący do epoki, którą odwiedzą. Może być to szaliczek, futerko, eleganckie rękawiczki lub kapelusz, toczek czy broszka…

Spotkajmy się pośród elegancji i wyjątkowości minionych dni…

powrót do listyKomentarze

Brak komentarzy.


Dodaj komentarz

Program Regionalny Województwo Zachodniopomorskie Unia Europejska
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.
Umowa o dofinansowanie UDA-RPZP.05.01.02-32-010/10-00
Nazwa projektu : Zwiększenie dostępu do informacji turystycznej poprzez modernizację i usprawnienie funkcjonowania Regionalnego Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie
Beneficjent : Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Pomorza Środkowego